Kołnierz uszczelniający FAKRO EBV-P do blachy panelowej

Dostępność: na magazynie
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 209,00 zł 209.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

KOŁNIERZ USZCZELNIAJĄCY EBV-P

KOŁNIERZ DO BLACHY PANELOWEJ

Niezbędnym elementem umożliwiającym prawidłowe zamontowanie okna w połaci dachowej jest kołnierz uszczelniający. Precyzyjnie zaprojektowane, systemowe elementy kołnierza pozwalają na trwałe i szczelne połączenie okna z pokryciem dachowym. Zadaniem kołnierza jest odprowadzanie wody deszczowej i śniegu poza okno oraz zabezpieczenie przed wiatrem.

Kołnierz uszczelniający EBV-P zapewnia szczelne połączenie okna połaciowego z pokryciem dachowym typu blacha panelowa - blacha z prefabrykowanym (systemowym) rąbkiem. Specjalnie opracowane elementy kołnierza EBV-P zapewniają szybki i estetyczny sposób montażu okna dachowego. Dotychczasowa konieczność wykonania przez dekarza skomplikowanej i czasochłonnej obróbki okna dachowego została wyeliminowana. Okno zamontowane na głębokości V, nie wystaje znacznie ponad połać dachu co zapewnia wysoką estetykę.

Zakres montażu w dachu o spadku 15° - 90° dla głębokości montażu V.

Standardowo przystosowany jest do montażu pojedynczego okna w połaci dachu.

WYSOKIEJ JAKOŚCI KOŁNIERZE EBV-P

Okna dachowe - idealne dopasowanie do każdego wnętrza

Budowa kołnierza:

Kołnierz składa się z czterech podstawowych elementów (dolny element, dwa boczne i górny element). Dolny element kołnierza zakończony elastycznym fartuchem o szerokości 165 mm posiada podklejoną od spodu masę plastyczną pozwalającą na przyklejenie kołnierza do pokrycia dachowego, przez co zapewniona jest szczelność połączenia. Wyposażony jest ponadto w rynienkę odwadniająca mającą na celu odprowadzenie skroplin pary wodnej z folii wstępnego krycia poza okno.
 
Elementy kołnierza:
  • 1 — górny element kołnierza
  • 2 — dolny element kołnierza z fartuchem ołowianym
  • 3 — rynny boczne
  • 4 — rynienka odwadniająca

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl