Papa dachowa Braas Bit Premium SBS

Dostępność: na magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 12,90 zł 12.90
ilość m2
dodaj do przechowalni

Opis

Papa Braas-BIT Premium SBS to produkt przeznaczony do mocowania mechanicznego na dachach spadzistych pokrytych dachówkami betonowymi, ceramicznymi lub blachodachówkami panelowymi.

Wykorzystanie surowców najwyższej jakości oraz zastosowanie zaawansowanych technologii produkcji sprawiło, że Braas-Bit Premium SBS charakteryzuje się bardzo wysokimi parametrami technicznymi. Jest to nowoczesna papa na osnowie z kompozytowej włókniny poliestrowej, z obustronną powłoką z masy asfaltowej: z asfaltu modyfikowanego SBS z wypełniaczem mineralnym. Strona wierzchnia pokryta jest gruboziarnistą posypką mineralną, która chroni przed promieniowaniem UV, natomiast strona spodnia zabezpieczona folią z tworzywa sztucznego. Wygodnemu układaniu papy sprzyja niska waga oraz grubość, która wynosi zaledwie 2,8 mm i zapewnia jednocześnie całkowitą hydroizolacyjność wyrobu.

Papa Brass Bit Premium na osnowie ze stabilnej, kompozytowej włókniny poliestrowej, z obustronną powłoką z masy asfaltowej: z asfaltu modyfikowanego SBS z wypełniaczem mineralnym. Przeznaczona do wykonania warstwy wstępnego krycia pod pokrycia dachowe na dachach spadzistych. Produkt objęty jest 20-letnią gwarancją na hydroizolacyjność.

CHARAKTERYSTYKA:

  • Papa do mocowania mechanicznego za pomocą gwoździ papowych lub specjalnych łączników mechanicznych z podkładkami
  • Unikalny system pasów umożliwiających bezpieczne (bez użycia ognia), a równocześnie trwałe łączenie kolejnych brytów pap
  • Bardzo wysokie parametry wytrzymałościowe przy zachowaniu niskiej wagi produktu
  • Wysoka odporność na spływanie (105 °C) i giętkość w niskiej temperaturze (-20 °C)
  • Posypka gruboziarnista zabezpiecza produkt przed promieniowaniem UV i warunkami atmosferycznymi (gwarancja 2 lata bez właściwego przykrycia dachówką/blachodachówką)

 

Dane techniczne

Akcesoria dachowe w m2 Akcesoria dachowe w m2
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl