Producent
Cena
Od
-
Do

Moskitiery do okien dachowych

Produktów w kategorii: 2
Promocje
Opis kategorii

Moskitiery na okno dachowe

Wiosną i latem, kiedy temperatury na zewnątrz rosną, chętnie spędza się czas przy otwartym oknie. To nie tylko sposób na ochłodzenie pomieszczenia, ale także jego wentylację i wprowadzenie świeżego powietrza. Niestety wiążą się z tym pewne niedogodności, a mianowicie owady. Ich towarzystwo bywa uciążliwe przede wszystkim w nocy, kiedy donośne bzyczenie skutecznie utrudnia zasypianie. Oprócz donośnych odgłosów, niektóre insekty mogą boleśnie pogryźć, na co szczególnie muszą uważać osoby uczulone. Zamiast stosować chemiczne środki zapobiegające owadom, znacznie lepszym rozwiązaniem jest zainwestowanie w odpowiedni akcesoria okienne. Stanowią one mechaniczną barierę przed insektami i pozwolą Ci spędzać czas przy całkowicie otworzonym oknie. Do tej grupy produktów zaliczają się nowoczesne moskitiery rolowane przeznaczone do montażu na dachowej stolarce otworowej.

Moskitiera na okno dachowe – dyskretna ochrona przed owadami

Siatki na okna to powszechnie stosowane rozwiązanie w sezonie wiosenno-letnim. Takie osłony bez problemu dostaniesz niemalże w każdym sklepie, jednak zazwyczaj służą one do przyklejenia boków do powierzchni ramy. Nie jest to rozwiązanie trwałe, niewygodne i całkowicie ogranicza możliwość wyjrzenia przez okno. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne moskitiery rolowane, które przymocowuje się za pomocą kasetki do górnej stolarki. Siatkę można w dowolnym momencie wysunąć lub ukryć w konstrukcji bez konieczności demontażu całego systemu. Moskitiera do okien dachowych jest zaprojektowana tak, aby zapewniała dyskretną ochronę i nie wpływała niekorzystnie na wystrój wnętrza.

Moskitiera rolowana na okno dachowe – zalety

Nasza asortyment obejmuje szeroki wybór produktów, dzięki którym podniesiesz poziom komfortu podczas korzystania z pomieszczeń na poddaszu. Możemy Ci zaoferować innowacyjne systemy przeciw owadom od najlepszych producentów, wśród których znajdziesz moskitiery VELUX i FAKRO. Stanowią one obecnie najbardziej funkcjonalne rozwiązanie dostępne na rynku, z którego będziesz mógł korzystać przez wiele lat. Montaż siatki na okno dachowe przeciw owadom niesie za sobą wiele dodatkowych korzyści. Do najważniejszych zalet przemawiających za wyborem moskitiery rolowanej, należą:

  • trwałość – siatka została wykonana z wysokiej jakości włókna szklanego pokrytego warstwą polichlorku winylu. To sprawia, że jest odporna na uszkodzenia i działanie niekorzystnych warunków zewnętrznych. Wytrzymały jest także mechanizm znajdujący się w kasetce, co gwarantuje bezproblemowe działanie przez wiele lat,
  • łatwy montaż – przymocowanie moskitiery na okno dachowe nie wymaga specjalnych umiejętności ani dostępu do profesjonalnych narzędzi. Wszystkie niezbędne akcesoria montażowe są dostarczane w zestawie, a cały proces instalacji siatki ogranicza się do zamontowania kasety na ramie okiennej lub ścianie,
  • skuteczność – siatka na okno dachowe przeciw owadom charakteryzuje się dużą gęstością oczek, przez które nie prześlizgną się nawet niewielkie insekty,
  • funkcjonalność – moskitiery do okien dachowych nie zasłaniają widoku za oknem i nie zaciemniają pomieszczenia. Mogą być montowane w zestawie z innymi roletami wewnętrznymi, tworząc kompletny system osłony stolarki. Moskitierę na okno dachowe możesz w dowolnym momencie schować w kasetonie i używać jej według własnych potrzeb.

Oferowane moskitiery rolowane na okno dachowe to wysokiej klasy produkty, które stanowią alternatywę dla zawodnych siatek przyklejanych do framugi. Stanowią one jednorazową inwestycję na wiele lat, całkowicie rozwiązując problem z komarami, muchami i innymi owadami.

Moskitiery rolowane na okno dachowe – szeroki wybór rozwiązań

W sprzedaży mamy różne rodzaje produktów, które dopasujesz do swoich potrzeb oraz parametrów wnętrza. Możemy Ci zaproponować moskitiery rolowane dostępne w kilku wymiarach, zarówno do standardowych okien, jak i nietypowej stolarki. Występują one w klasycznych kolorach, takich jak biały czy srebrny, który nie rzuca się w oczy i estetycznie komponuje z ramą.

Moskitiery rolowane na okno dachowe są łatwe w obsłudze i wymagają jedynie wysunięcia siatki z kasetonu. Mogą zostać jednak wyposażone w dodatkowe akcesoria do sterowania elektrycznego. Siatki na okno dachowe przeciw owadom są również kompatybilne z innymi osłonami, takimi jak rolety wewnętrzne czy zaciemniające. Nie musisz więc rezygnować z dekoracyjnych dodatków do okien, na rzecz systemu chroniącego przed owadami.

Moskitiery na okno dachowe – dlaczego warto?

Moskitiery rolowane to obecnie najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie dostępne na rynku. W przeciwieństwie do chemicznych środków owadobójczych nie wydzielają do otoczenia szkodliwych substancji, które mogą podrażniać układ oddechowy. Ponadto siatki na okno dachowe przeciw owadom, mimo że charakteryzują się gęstym splotem, to nie ograniczają cyrkulacji powietrza. Oznacza to, że nawet przy zasłoniętej moskitierze pomieszczenie będzie odpowiednio wentylowane.

Zapraszamy do zapoznania z pełnym asortymentem, gdzie znajdziesz nowoczesne moskitiery rolowane oraz inne akcesoria okienne.

Strona używa plików cookie. Szczegóły w polityce prywatności