Producent
Cena
Od
-
Do

wyłazy dachowe fakro

Produktów w kategorii: 6


Wyłazy Fakro – bezpieczne prace na wysokości

Wśród okien połaciowych powinien znaleźć się wyłaz – element pozwalający gospodarzowi lub fachowcowi w wygodny sposób dostać się na dach. Wyłazy dachowe są niezbędne, aby zreperować uszkodzoną powierzchnię, zamontować antenę czy wyczyścić komin. Wszystkim osobom szukającym solidnych, efektownych, praktycznych, a jednocześnie niedrogich wyłazów z przyjemnością przybliżamy ofertę polskiej marki. Poznaj bliżej wyłazy Fakro i znajdź model, który dopełni konstrukcji Twojego domu!

Nowoczesne wyłazy dachowe Fakro do pomieszczeń nieogrzewanych

Prezentowane wyłazy dachowe Fakro zostały zaprojektowane z myślą o montażu w pomieszczeniach nieogrzewanych, w których panuje temperatura zbliżona do temperatury panującej na zewnątrz. Ze względu na stosunkowo niską izolacyjność termiczną nie zaleca się używania wyłazu na ogrzewanych poddaszach. Wyłazy Fakro zostały dopracowane w detalach. Duże przeszklenia z praktycznym sposobem otwierania maksymalnie ułatwiają wejście na dach i wykonanie na nim niezbędnych prac konserwacyjnych. Wszystkie okna otwierane są klapowo. W sprzedaży znajdują się modele ze skrzydłami otwieranymi na bok (mogą być zamontowane w sposób umożliwiający otwarcie skrzydła na prawą lub lewą stronę) oraz wyłazy z półkolistą kopułą z poliwęglanu otwieraną do góry pod kątem 180 stopni. Metalowe uchwyty wyłazu umożliwiają uchylenie kopuły w celu przewietrzenia pomieszczenia, a ogranicznik obrotu w oknach otwieranych do boku utrzymuje otwarte skrzydło oraz chroni je przed przypadkowym zatrzaśnięciem. W dolnej części wyłazu znajduje się profil osłaniający ościeżnicę oraz zapobiegający poślizgowi przy wychodzeniu na dach.

Wyłazy Fakro zapewniają nie tylko swobodę podczas wychodzenia na dach, ale również doskonale doświetlają przestrzeń. Oszklenia osadzone w wąskich, eleganckich ramach harmonijnie dopełniają nowoczesnych budynków, dodając im uroku i lekkości. Zastosowane szyby ze szkła hartowanego charakteryzują się krystaliczną przejrzystością i wysoką odpornością na stłuczenia i zarysowania. Ich kondycji nie zagraża nawet grad i inne niekorzystne czynniki.

Wyłazy dachowe Fakro – cena

Ile kosztują wyłazy dachowe Fakro? Cena wysokiej jakości wyłazów z oferty renomowanej marki pozytywnie Cię zaskoczy. Solidne wyłazy możesz kupić już za 224 złote! Kupując wyłazy dachowe, okna i akcesoria na stronie Budujemyonline.pl, możesz liczyć na fachową pomoc ekspertów, którzy o budownictwie wiedzą wszystko. Produkty możesz zamówić wygodnie drogą elektroniczną lub przez telefon. Gwarantujemy, że zamówienie dotrze pod Twój adres w nienaruszonym stanie.

Fakro – nowe standardy w budownictwie

Dlaczego warto postawić właśnie na wyłazy dachowe Fakro? Cena nie jest jedynym czynnikiem wyróżniającym okna z logo polskiego producenta na tle konkurencyjnych produktów. W parze z atrakcyjną ceną idzie w tym przypadku bezkompromisowa jakość. Do produkcji okien wyłazowych użyte zostały wyłącznie trwałe materiały odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne (wodę, wysoką i niską temperaturę, promieniowanie UV) niewymagające czasochłonnej i uciążliwej konserwacji. Montaż wyłazu na połaci dachowej jest zaskakująco prosty. Ościeżnice wykonane są z drewna sosnowego impregnowanego próżniowo. Skrzydła większości wyłazów Fakro produkowane są z profilu aluminiowego o budowie komorowej, który zapewnia odpowiednią sztywność w połączeniu z pakietem szybowym. Wszystkie wyłazy spełniają wymagania techniczne obowiązujące w prawie budowlanym. Objęte są pięcioletnią gwarancją.

Strona używa plików cookie. Szczegóły w polityce prywatności