Producent
Cena
Od
-
Do

Okna dachowe uchylno-obrotowe OKPOL

Produktów w kategorii: 3
Opis kategorii

Okna dachowe uchylno-obrotowe Okpol

Okna dachowe uchylno-obrotowe Okpol to wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie, które wykorzystuje się głównie w budynkach, w których poddasze aranżuje się na pomieszczenia domowe. Jest to charakterystyczne szczególnie dla nowej zabudowy - zarówno jeżeli chodzi o obiekty jedno, jak i wielorodzinne.

Prezentowana, specjalna stolarka okienna daje szerokie możliwości w zakresie doświetlenia wnętrz zlokalizowanych na poddaszu. Jednocześnie jest ona dobrze prezentującą się częścią dachu odporną na działanie zewnętrznych czynników.

Okna dachowe uchylno-obrotowe - wysoka funkcjonalność i gwarancja jakości

Okna dachowe, które oferuje firma Okpol charakteryzują się podwójną funkcjonalnością w zakresie ich otwierania. Istnieje możliwość uchylenia okna - kąt otwarcia skrzydła zależy wówczas od wymiarów okna. Z kolei funkcja przesuwna daje możliwość odwrócenia skrzydła w kierunku pomieszczenia. Takie rozwiązanie sprawdza się szczególnie podczas prac porządkowych, kiedy chce się dokładnie wyczyścić szyby zewnętrzne.

Wśród innych zalet, jeżeli chodzi o okna dachowe uchylno-obrotowe Okpol, wymienia się również:

  • wyjątkowo wytrzymałą konstrukcję,
  • wysoką energooszczędność,
  • hartowanie zewnętrznej szyby,
  • możliwość dopasowania kąta montażu,
  • prosty i szybki montaż,
  • bezpieczeństwo, które gwarantuje klamka z kluczykiem.

Okna dachowe uchylno-obrotowe - wybór dla każdego budynku

Parametry techniczne dla okien dachowych marki Okpol są takie same lub mocno do siebie zbliżone. Tym, co je wyróżnia jest natomiast możliwość wyboru wariantu 2-szybowego lub 3-szybowego. Jest to kwestia indywidualna, o której decyduje właściciel budynku. Jedne i drugie są natomiast odporne na działanie czynników zewnętrznych - niezależnie więc od wyboru możesz liczyć na pełne bezpieczeństwo, nawet w przypadku ekstremalnie złej pogody.

Warto także zauważyć, że okna dachowe uchylno-obrotowe dostępne są w różnych rozmiarach - od najmniejszych, które mają wymiary 55x98 cm, aż po największe 114x118 cm. Dzięki temu nie ma problemu z dostosowaniem stolarki do obiektów nowych, jak i starszych, gdzie okna wymienia się w trakcie generalnego remontu.

Każde okno zależnie od budynku można wyposażyć w produkty uzupełniające. Wśród najczęściej wybieranych znajdują się wewnętrzne i zewnętrzne akcesoria przeciwsłoneczne takie jak rolety, żaluzje wewnętrzne czy markizy. Plusem jest również możliwość dopasowania wyposażenia, które zapobiega pojawianiu się w domowych wnętrzach komarów. W tym celu stosuje się wysokiej jakości moskitiery.

Strona używa plików cookie. Szczegóły w polityce prywatności