Producent
Cena
Od
-
Do

Okna dachowe obrotowe DAKEA

Produktów w kategorii: 6
Opis kategorii

Okna dachowe Dakea – rozwiązania dla większej wygody i bezpieczeństwa

Oszklenia montowane na spadzistych dachach mają ogromne znaczenie dla estetyki poddasza i komfortu codziennego życia. Okna dachowe Dakea zostały stworzone z myślą o osobach pragnących wyposażyć swój dom w niezawodne, efektowne i niedrogie przeszklenia o doskonałych parametrach. Poznaj bliżej ofertę cenionego producenta i przekonaj się, jak wielki potencjał tkwi w produktach z logo Dakea!

Okna dachowe Dakea – znajdź wariant dla siebie

Kupując okna do nowego domu lub wymieniając przestarzałe modele na nowe, nie zdawaj się na przypadek. Niskiej jakości, nieprawidłowo zamontowane okna będą przyczyną wysokich rachunków za ogrzewanie i źródłem dyskomfortu w chłodne dni. Ponadto, okna są nie tylko ważnym elementem konstrukcyjnym, ale również ozdobą podkreślającą walory aranżacji. Wszystko, czego możesz oczekiwać od nowoczesnej stolarki okiennej, zawierają w sobie modele z logo Dakea.

Okna dachowe Dakea podzielić możemy na dwa główne typy: z pakietem dwu- oraz trójszybowym. Wszystkie modele charakteryzują się niskim współczynnikiem Uw, dzięki czemu stanowią szczelną barierę dla ogrzanego wewnątrz budynku powietrza i chłodu znajdującego się na zewnątrz. Dzięki doskonałym parametrom okna dachowe Dakea redukują hałas spowodowany ruchem drogowym i deszczem, przez co możesz spać spokojnie nawet wtedy, kiedy za oknem szaleje burza. Nad optymalną cyrkulacją powietrza na poddaszu czuwa nawiewnik wentylacyjny i dwie pozycje mikrouchyłu w klamce. Ramy, w których osadzone są szyby, zbudowane są z izolowanych profili PCV wzmocnionych stalą lub drewna z dwiema warstwami lakieru.

Uwadze szczególnie wymagających klientów polecamy linię Ultima Energy o wyjątkowo korzystnym, niskim parametrze Uw na poziomie 1.0 W/M2k. Zestaw szybowy wypełniony kryptonem przewodzi ciepło o 46% mniej skutecznie niż w przypadku najczęściej stosowanego argonu, co przekłada się na doskonałe parametry. Nad komfortem w deszczowe dni czuwa specjalny system Noise Block zapewniający aż o 50% lepszą redukcję hałasu (o 38 dB) w porównaniu do standardowych okien. Utrzymanie okien w nieskazitelnej czystości nigdy nie było prostsze – zewnętrzne oszklenie pokryte zostało hartowaną, solidną powłoką tytanową, która czyści się za każdym razem, kiedy spływa po niej woda deszczowa. Starannie dobrane powłoki odbijające ciepło i chroniące przed promieniami słonecznymi sprawią, że Twój dom będzie ciepły zimą i przyjemnie chłodny latem.

Nowoczesne okna dachowe Dakea – dlaczego warto?

Tradycja marki Dakea jest imponująca – węgierski producent od ponad 75 lat z powodzeniem rozwija technologię produkcji okien dachowych i akcesoriów. Wieloletnie doświadczenie połączone z nieustannym rozwojem i elastycznym reagowaniem na trendy rynkowe przyniosło marce ugruntowaną pozycję jednego z najbardziej cenionego producenta oszkleń dachowych. Okna dachowe Dakea rekomendowane są nie tylko przez zadowolonych użytkowników, ale również ekspertów z branży. Najlepszym potwierdzeniem niezawodnego standardu jest najdłuższa na rynku, 20-letnia gwarancja, którą producent obejmuje swoje produkty.

Strona używa plików cookie. Szczegóły w polityce prywatności