Producent
Cena
Od
-
Do

Świetliki tunelowe Velux

Produktów w kategorii: 12
Opis kategorii

Dobrze oświetlone wnętrza wydają się optycznie większe i sprawiają, że przebywanie w nich jest jeszcze bardziej komfortowe. Obecnie nie ma problemu z dostępem do różnych źródeł światła wyeksponowanych w efektownych oprawach, które niosą za sobą wartość dekoracyjną. Nic jednak nie zastąpi naturalnych promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia przez okna. Duże przeszklenia stanowią więc standard w nowoczesnym budownictwie, jednak nie w każdym domu można sobie pozwolić na takie rozwiązanie. W miejscach, w których ze względu na warunki techniczne nie ma możliwości zamontowania dodatkowej stolarki otworowej, sprawdzą się specjalne akcesoria dachowe. Do tej grupy produktów zaliczają się świetliki tunelowe VELUX, które rozwiązuj problem z brakiem dostępu do naturalnego oświetlenia.

Świetliki tunelowe VELUX – zastosowanie

Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór produktów od najlepszych producentów. Dzięki nim stworzysz w domu komfortową przestrzeń bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów remontu. W miejscach, w którym nie ma możliwości zamontowania tradycyjnych okien dachowych, polecam nowoczesne świetliki VELUX. To specjalne akcesoria składające z przezroczystego pierścienia, w którym umieszczona jest światłonośna rura. Tunel ten służy do transportowania naturalnego światła do pomieszczenia, stanowiąc alternatywę dla klasycznej stolarki okiennej.

Świetliki tunelowe VELUX to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się wszędzie tam, gdzie brakuje dostępu do słońca. Najczęściej używa się ich w łazienkach, wąskich korytarzach oraz na poddaszach i w trudno dostępnych miejscach. Świetliki VELUX mimo niepozornej konstrukcji i kompaktowych rozmiarów, są w stanie skutecznie doświetlić nawet większe pomieszczenia.

Świetliki VELUX – zalety

W naszej ofercie znajdziesz akcesoria, które dobierzesz do indywidualnych potrzeb. W sprzedaży mamy świetliki VELUX w szerokiej gamie kolorystycznej i w różnych typach konstrukcji. Możemy Ci zaproponować modele do montażu na płaskim lub skośnym dachu oraz wyposażone w sztywną lub elastyczną rurę. Oferujemy jedynie produkty najwyższej jakości, które cechują się wytrzymałością i niezawodnością. Dostępne u nas świetliki tunelowe VELUX:

  • ograniczają konieczność używania sztucznego oświetlenia,
  • pozwalają obniżyć zużycie energii, co przekłada się na niższe rachunki za prąd,
  • stanowią formę praktycznej dekoracji, która skomponuje się z każdym stylem wystroju wnętrza,
  • są łatwe w utrzymaniu czystości, gdyż w razie potrzeby wystarczy je tylko wykręcić i umyć,
  • mogą być używane przez całą dobę dzięki temu, że są wyposażone w system diod LED,
  • zapewniają dostęp do naturalnego światła w trudno dostępnych miejscach,
  • są odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych i wytrzymałe na uszkodzenia.

Zapraszamy do zapoznania z pełnym asortymentem naszego sklepu. Oprócz nowoczesnych świetlików tunelowych VELUX, w sprzedaży mamy także szeroki wybór akcesoriów od renomowanych producentów. W razie problemów chętnie doradzimy, który świetlik VELUX sprawdzi się w Twoim domu.

Strona używa plików cookie. Szczegóły w polityce prywatności