Producent
Cena
Od
-
Do

Okna dachowe Fakro

Fakro
Produktów w kategorii: 12

Bestsellery
Promocje
Opis kategorii

Okna dachowe Fakro – postaw na jakość

Istotnym etapem budowy domu jest kupno okien, w tym również modeli montowanych na dachu. Ważne jest, aby starannie przemyśleć swój wybór i nie zdawać się na przypadek. Od typu okien zależy bowiem komfort cieplny, estetyka pomieszczeń i fasady budynków, samopoczucie i bezpieczeństwo domowników oraz wysokość comiesięcznych rachunków za ogrzewanie. Liczba dostępnych na rynku okien jest zaskakująco szeroka. Na tle konkurencyjnych modeli szczególnie wyróżniają się okna dachowe Fakro – produkty, w których innowacyjne technologie tworzą harmonię z modną estetyką.

Ciepły, bezpieczny dom z oknami dachowymi Fakro

Okna dachowe Fakro są proste w montażu, solidne, odporne na zmienne warunki atmosferyczne i dopracowane pod kątem użytkowym. Okna cenionej marki wyposażone są w pakiety dwu- lub trzyszybowe. Każdy wariant cechuje się doskonałymi parametrami, przede wszystkim termoizolacyjnością. Energooszczędne okna dachowe Fakro podnoszą komfort cieplny na poddaszu i sprawiają, że rachunki za ogrzewanie są zaskakująco niskie. Przemyślana konstrukcja i klamki pozwalają na sprawne otwieranie i obrót okien. Blokady i zasuwki ryglujące zapewniają wygodę i bezpieczeństwo podczas mycia zewnętrznej szyby.

Do produkcji okien dachowych producent używa wyłącznie wysokiej klasy materiałów, które z jednej strony nienagannie się prezentują, a z drugiej – wyróżniają wysoką odpornością na uszkodzenia i warunki atmosferyczne, łatwością pielęgnacji, szczelnością. W sprzedaży znajdziesz okna z profilami z drewna (głównie sosnowego) impregnowanego próżniowo, modele aluminiowo-tworzywowe oraz okna z ramami PVC wzmacnianego od wewnątrz ocynkowanymi rdzeniami stalowymi zapobiegającymi odkształceniom. Wśród proponowanych modeli nie zabrakło okien stworzonych z myślą o pomieszczeniach, w których panuje zwiększona wilgotność powietrza, na przykład w kuchniach i łazienkach.

Okno ozdobą domu

Mówiąc o walorach okien dachowych Fakro, nie sposób nie wspomnieć o ich efektownym wyglądzie. Każde okno zamontowane w połaci dachowej jest nie tylko funkcjonalnym wyposażeniem oddzielającym domowników od świata zewnętrznego, ale również efektowną dekoracją bryły budynku i wewnętrznej aranżacji. Przeszklenia osadzone w wąskich profilach pozwalają podziwiać błękitne niebo z perspektywy ciepłego, wygodnego łóżka albo fotela.

Okna dachowe Fakro od lat w polskich domach

Firma Fakro powstała w 1991 roku. Trzydziestoletnia praca, nieustanny rozwój, udoskonalanie procesu produkcji i elastyczne reagowanie na trendy w budownictwie doprowadziły niewielką, polską firmę do pozycji giganta na europejskim rynku. W ofercie producenta znajdują się nie tylko klasyczne okna dachowe, ale również modele przystosowane do konstrukcji dachów płaskich, kołnierze, wyłazy, świetliki rurowe i praktyczne akcesoria – żaluzje, zasłony, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, markizy zewnętrzne. Wybierając produkty z logo Fakro, wybierasz bezkompromisowy standard ceniony przez klientów i ekspertów z branży. Wszystkie produkty łączą w sobie bezkompromisowy standard z atrakcyjną ceną.

Strona używa plików cookie. Szczegóły w polityce prywatności