Producent
Cena
Od
-
Do

Okna dachowe uchylno-obrotowe Fakro

Produktów w kategorii: 7
Opis kategorii

Okna dachowe uchylno-obrotowe Fakro

Okna dachowe uchylno-obrotowe Fakro to nowoczesne wyposażenie w zakresie stolarki okiennej stworzone przez producenta z myślą o pomieszczeniach, które znajdują się na poddaszu budynku. Wytrzymałe i wyjątkowo funkcjonalne produkty sprawiają, że wspomniane wnętrza są praktyczne, a ich aranżacja jest znacznie łatwiejsza.

Nowoczesna technologia, która dotyczy okien gwarantuje użytkownikom dwa sposoby otwarcia skrzydła. Można je tylko uchylić w zakresie od 0° do 35° lub obrócić o  180°. Drugi rodzaj otwarcia przydaje się szczególnie podczas mycia okien lub montażu markizy zapewniającej ochronę przed zbyt intensywnymi promieniami słonecznymi.

Okna dachowe uchylno-obrotowe Fakro - idealne dopasowanie do budynku

Okna dachowe marki Fakro dostępne są w różnych wariantach: 2-szybowych i 3-szybowych. Każde z nich może mieć także inne wymiary, co sprawia, że bez problemu można dopasować je do budynków, które dopiero powstają, ale także tych remontowanych.

Bardzo dużym plusem docenianym przez właścicieli domów jest także możliwość wyboru kolorystyki w zakresie oblachowania okien. Producent oferuje odcienie:

  • RAL 7022 - szary ciemny,
  • RAL 7016 - antracyt,
  • RAL 9005 - czarny.

Wśród dodatkowych zalet, jeżeli chodzi o okna dachowe uchylno-obrotowe Fakro wymienia się także:

  • dolne, bardzo wygodne otwieranie ułatwiające codzienne użytkowanie,
  • dwustopniowe mikrouchylenie,
  • dostępność zasuwki ryglującej,
  • wyposażenie w kanaliki odwadniające znajdujące się w ościeżnicy.

Okna dachowe uchylno-obrotowe Fakro - trwałość na długie lata

Okna dachowe uchylno-obrotowe Fakro zostały wyposażone w dodatkowe wzmocnienia. Specjalny system topSAFE chroni je przed uszkodzeniami wynikającymi z błędów podczas użytkowania lub intensywnej eksploatacji. Nie musisz obawiać się także o przypadkowe awarie związanych z poszczególnymi elementami takimi jak np. zawiasy. Bezpieczna konstrukcja chroni także budynek przed włamaniem.

Producent zapewnia także gwarancję na okna dachowe - na okres 10 lat. Warto jednak zauważyć, że poszczególne komponenty jak okucia czy szyby są wyjątkiem. W ich przypadku czas gwarancji wydłużony jest aż do 20 lat.

Technologia thermoPRO - doskonała szczelność i energooszczędność

Okna dachowe uchylno-obrotowe Fakro wykorzystują innowacyjną technologię thermoPRO, która jest wyjątkowo ważna na poddaszach. Dzięki niej wyposażenie jest nie tylko szczelne, ale także zdecydowanie bardziej wytrzymałe wobec czynników zewnętrznych. Widać także znaczącą różnicę w energooszczędności takich okien, porównując je do klasycznych modeli konkurencyjnych marek. Oznacza to, że ciepło znajdujące się wewnątrz budynku nie wydostaje się bez kontroli na zewnątrz. Możesz więc sporo zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie w miesiącach zimowych.

Strona używa plików cookie. Szczegóły w polityce prywatności