Producent
Cena
Od
-
Do

Okna dachowe obrotowe VELUX

Produktów w kategorii: 12


Bestsellery
Opis kategorii

Okna dachowe Velux – kropka nad „i” w projekcie nowoczesnego domu

Nowoczesne, solidne i energooszczędne okna stanowią trzon każdego projektu architektonicznego. Każdy inwestor stawiający swoje wymarzone, własne cztery ściany chce zapewnić sobie i swojej rodzinie optymalne warunki do codziennego życia, bezpieczeństwo i komfort. Okna dachowe Velux zawierają w sobie wszystko, czego możesz oczekiwać od stolarki okiennej – wysoką jakość wykonania, estetykę zgodną z trendami, doskonałe parametry i wygodne rozwiązania konstrukcyjne. Sprawdź naszą ofertę i znajdź okna skrojone na miarę swoich oczekiwań.

Innowacyjne okna dachowe Velux: estetyka, jakość, funkcjonalność

Pomieszczenia usytuowane na poddaszu mogą być niezwykle urokliwe i przytulne. Istotnym czynnikiem kształtującym klimat przestrzeni są otwory okienne. Okna dachowe Velux otworzą ciemne poddasze na świat – pozwolą Ci cieszyć się widokiem bezkresnego nieba, wpuszczą promienie słoneczne do środka i optycznie powiększą pokój. Przeszklenia osadzone w wąskich ramach są efektowną dekoracją wewnętrznej aranżacji i zewnętrznej połaci dachu.

Okna dachowe Velux to nie tylko estetyka współgrająca z trendami w architekturze. To przede wszystkim standard podnoszący komfort codziennego życia. Szczelne ramy wyposażone są w dwu- lub trzyszybowe pakiety, dzięki którym ogrzane powietrze nie ulatnia się, a zimne podmuchy nie dostają się do środka. Wysokiej jakości okna redukują hałas zewnętrzny i szum opadów, co ułatwia zasypianie w deszczowe wieczory. Funkcjonalność produktów podnoszą innowacyjne dodatki, takie jak powłoki łatwozmywalne umieszczone na szybie zewnętrznej ułatwiające utrzymanie okna w nieskazitelnej czystości czy filtr zatrzymujący kurz i owady. Okna dachowe Velux spełniają rygorystyczne normy budownictwa ekologicznego i energooszczędnego.

Okna dachowe Velux produkowane są z materiałów o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Większość modeli wyposażona jest w niewymagający konserwacji rdzeń drewniany pokryty poliuretanem. Wybrane modele możesz kupić w wielu wariantach różniących się wymiarami, więc bez problemu znajdziesz model dopasowany do projektu Twojego domu. Okna mogą otwierać się na dwa sposoby: poprzez górny lub dolny system.

Standard dla wymagających: okna dachowe Velux

Firma Velux jest częścią prężnie rozwijającego się duńskiego holdingu VKR. To właśnie Velux uznawany jest za branżowego lidera produkującego największą ilość produktów. Renomowana firma od 30 lat dostarcza najbardziej wymagającym klientom zaawansowanych i niezawodnych rozwiązań. W portfolio producenta znajdują się okna do poddaszy i modele przystosowane do montażu na płaskim dachu, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, zestawy izolacyjne oraz do zdalnego sterowania. W misję firmy wpisane są działania z obszaru CSR koncentrujące się na trzech obszarach: środowisku naturalnym, miejscach pracy oraz wkładzie w gospodarkę i zaangażowanie społeczne.

Strona używa plików cookie. Szczegóły w polityce prywatności