Producent
Cena
Od
-
Do

Okna dachowe obrotowe Okpol

Produktów w kategorii: 10
Okno dachowe OKPOL IGOV N24, 3-szybowe, dolne otwieranie
10 dni roboczych
1289,00 zł 1894,20 zł
Okno dachowe OKPOL IGOV N24, 3-szybowe, dolne otwie...
  • Otwieranie: Dolne
  • Materiał: PCV
  • Współczynnik przenikania ciepła okna: 0.83W/m2K
  • Współczynnik przenikania ciepła szyby: 0.5W/m2K
  • Ilość szyb: 3
  • Ilość komór międzyszybowych: 2
  • Klasa szczelności: 4
  • Ilość uszczelek: 4
  • Dźwiękochłonność: 36dB
  • Gaz szlachetny: Argon
Zobacz szczegóły
Opis kategorii

Okna dachowe Okpol – polskie produkty najwyższej klasy

Szukasz solidnych dachowych okien, które będą szczelne, efektowne i energooszczędne? Nie mogłeś trafić lepiej! Wszystkim inwestorom szukającym wysokiej klasy stolarki okiennej do pnącego się w górę domu i osobom planującym wymianę przestarzałych oszkleń na nowe z przyjemnością prezentujemy okna dachowe Okpol – niezawodne produkty o wysokich walorach estetycznych i użytkowych.

Nowe okna dachowe Okpol – jakość na lata

Okna dachowe Okpol są najlepszym dowodem na to, że atrakcyjna cena może iść w parze z bezkompromisowym standardem. Wśród produktów prezentowanych w katalogu znajdziesz okna dachowe z pakietem dwu- lub trzyszybowym o zróżnicowanych współczynnikach Uw. Wszystkie modele charakteryzują się doskonałymi parametrami, przede wszystkim termoizolacyjnością. Została ona maksymalnie zwiększona dzięki wypełnieniu gazem szlachetnym – argonem. Obrotowa konstrukcja oparta na zawiasie umieszczonym w połowie długości skrzydła umożliwia jego obrót o 180°, dzięki czemu czynności związane z codzienną obsługą i pielęgnacją wszystkich elementów stają się znacznie prostsze.

Bliżej natury z oknami dachowymi Okpol

Ramy okien dachowych Okpol produkowane są ze zróżnicowanych materiałów. Osobom ceniącym bliski kontakt z naturą i efektowne wzornictwo proponujemy oszklenia osadzone w ramach z drewna. Cienkie, drewniane profile są piękną dekoracją aranżacji. Subtelne akcenty wnoszą do wnętrza ciepło i sprawiają, że poddasze staje się przytulne. Starannie przygotowany do produkcji okien surowiec jest równomierny, pozbawiony sęków i sinizn. Rodzaj drewna nie jest przypadkowy – twarde, klejone, trzykrotnie malowane drewno sosnowe jest odporne na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne. Dopływ świeżego powietrza zapewnia funkcja mikro-uchylenia, a bezpieczeństwo – klamka z kluczykiem.

Alternatywą dla okien drewnianych są modele z niezawodnego, od lat wykorzystywanego do produkcji okien PVC. Materiał nie wymaga starannej pielęgnacji i konserwacji, a utrzymanie go w nieskazitelnej czystości nie przysparza żadnych trudności. Okna dachowe Okpol z PVC to najlepsze rozwiązanie dla pomieszczeń o podwyższonej wilgotności, na przykład łazienek, kuchni czy nawet sauny. Właściwości termoizolacyjne okien z tworzywa sztucznego podnosi wypełnienie pianką poliuretanową.

Okpol – okna dachowe dla nowoczesnego budownictwa

Okna dachowe Okpol są polskimi produktami produkowanymi od 1991 roku. Produkty zaprojektowane przez technologów współtworzących renomowaną markę wyróżniają się trwałością, niezawodnością i efektownym wzornictwem. Oprócz okien przeznaczonych do montażu na pochyłej połaci dachu w rozbudowanej ofercie producenta znajdują się otwierane i nieotwierane okna na dachy płaskie oraz wyłazy do pomieszczeń użytkowych i nieużytkowych. Innowacyjne technologie, dbałość o detale, parametry spełniające wyśrubowane normy obowiązujące w budownictwie energooszczędnym sprawiają, że produkty z logo Okpol cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem najbardziej wymagających klientów.


Strona używa plików cookie. Szczegóły w polityce prywatności