Producent
Cena
Od
-
Do

Okna dachowe uchylno-obrotowe VELUX

Produktów w kategorii: 6
Opis kategorii

Okna dachowe uchylno-obrotowe Velux

Okna dachowe obrotowe Velux oraz modele uchylno-obrotowe tej marki to nowoczesne rozwiązania, które charakteryzuje wyjątkowa funkcjonalność. Idealnie nadają się one do wszystkich pomieszczeń zlokalizowanych na poddaszu. Ich zadaniem jest nie tylko dobre oświetlenie wnętrz, ale przede wszystkim zapewnienie użytkownikom komfortu podczas codziennego użytkowania. Zależnie od wybranej technologii istnieje możliwość otwarcia okna, obracając je o 180° lub dodatkowo uchylając skrzydło do 45°.

Co wyróżnia okna dachowe uchylno-obrotowe Velux?

Dostępne w naszej ofercie okna dachowe – w tym modele uchylno-obrotowe Velux – dostępne są w dwóch wariantach różniących się między sobą konstrukcją. Są to modele 2-szybowe i 3-szybowe. Tym, co je wyróżnia jest także wykorzystanie materiałów produkcyjnych. W przypadku modelu GPL 3070 podstawą jest sosna klejona warstwowo. Natomiast wariant  GPU 3070 ma drewniany rdzeń, który jest pokryty warstwą poliuretanu, co sprawia, że idealnie sprawdza się w tych pomieszczeniach, które narażone są na wzmożoną wilgotność. Będzie on więc odpowiedni do łazienek zlokalizowanych na poddaszu budynku.

Okna dachowe obrotowe Velux charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi w zakresie izolacji. Dzięki temu, że zatrzymują one ciepło wewnątrz pomieszczeń, nie zużywasz niepotrzebne energii do ich ogrzania i oszczędzasz.

Wszystkie okna dachowe uchylno-obrotowe Velux dostępne są w różnych wariantach rozmiarowych, dzięki czemu bez problemu można dopasować je indywidualnie do budynku. Wśród proponowanych opcji znajdują się okna o wymiarach:

  • 55x98 cm, 55x118 cm,
  • 66x118 cm, 66x140 cm,
  • 78x98 cm, 78x118 cm, 78x140 cm, 78x160 cm,
  • 94x98 cm, 94x118 cm, 94x140 cm, 94x160 cm,
  • 114x118 cm, 114x140 cm, 114x160 cm,
  • 134x98 cm, 134x140 cm.

Okna dachowe obrotowe Velux - gwarancja jakości na długie lata

Okna dachowe firmy Velux objęte są podstawową gwarancją, która wynosi aż 10 lat. Dodatkowo użytkownicy decydujący się na nie zyskują 15-letnią gwarancję na okucia stalowe i 20-letnią na szyby. Jest to dostatecznie dużo, aby nie obawiać się usterek przez długi czas. Tym bardziej że zazwyczaj taka stolarka okienna wytrzymuje zdecydowanie dłużej,

Okna dachowe obrotowe Velux - dodatkowe wyposażenie

Okna dachowe uchylno-obrotowe Velux możesz wyposażyć w produkty uzupełniające, które również znajdują się w naszej ofercie. Są to różnego rodzaju akcesoria izolacyjne, przeciwsłoneczne i dekoracyjne. Popularnym wyborem są między innymi rolety zewnętrzne zapewniające zaciemnienie i ochronę przed czynnikami atmosferycznymi.

Strona używa plików cookie. Szczegóły w polityce prywatności