Producent
Cena
Od
-
Do

Wyłazy dachowe VELUX

Produktów w kategorii: 8


Wyłaz dachowy Velux – bezpieczeństwo na wysokości

Montaż nowej anteny, konieczność wyczyszczenia komina, poluzowana rynna czy wymiana uszkodzonych dachówek… Każdy właściciel domu od czasu do czasu musi oderwać się od ziemi i wejść na dach, aby dokonać niezbędnych prac zapewniających budynkowi odpowiednie funkcjonowanie. Montaż w połaci wyłącznie standardowych okien znacząco utrudnia dostęp do dachu. Ważne jest, aby w projekcie uwzględnić wyłaz dachowy. Velux – producent wysokiej klasy okien i akcesoriów proponuje funkcjonalne, efektowne i trwałe otwory okienne ułatwiające wychodzenie na dach. Poznaj bliżej naszą ofertę i znajdź model, który sprawdzi się w Twoim domu!

Velux – wyłaz dachowy kontra standardowe okno dachowe

Czym wyłaz dachowy różni się od klasycznego okna? Przede wszystkim sposobem otwierania. Przesuwna i przesuwno-obrotowa konstrukcja ustępuje znacznie bardziej praktycznemu w tym przypadku sposobowi otwierania klapowo-obrotowemu. W górnej części skrzydła zamontowany jest gazowy siłownik ułatwiający otwarcie okna i zapewniający jego stabilne zablokowanie. Solidne okno zapewnia osobie wychodzącej na dach bezpieczeństwo i wygodę.

Jakie wymiary mają okna marki Velux? Wyłaz dostępny jest w wielu wariantach. Na naszej stronie znajdziesz szeroki wachlarz produktów o zróżnicowanych parametrach i wymiarach. Każdy model otwiera i zamyka się przy pomocy klamki zamontowanej z boku. Nad bezpieczeństwem najmłodszych domowników czuwają specjalne blokady (kontrola rodzicielska) uniemożliwiające otwarcie wyłazu dzieciom. W sytuacji awaryjnej, dodatkowe pchnięcie otwiera skrzydło do 67°. Niektóre modele wyposażone są dodatkowo w klapę wentylacyjną z filtrem powietrza.

Niezawodne rozwiązania Velux – wyłaz o wysokiej szczelności

Każdy wyłaz dachowy Velux skonstruowany jest z dbałością o najmniejsze detale. Kilkuwarstwowe przeszklenia osadzone w starannie uszczelnionych ramach charakteryzują się doskonałymi parametrami. Dzięki niskiemu współczynnikowi Uw wyłaz dachowy Velux jest szczelną barierą dla chłodnych podmuchów z zewnątrz i gorącego, ogrzanego wewnątrz domu powietrza. Dzięki doskonałym parametrom możesz cieszyć się ciepłym, przytulnym poddaszem i ograniczyć wysokość rachunków za ogrzewanie. Szyby montowane w oknach wyłazowych są odporne na stłuczenia i zarysowania. Na uwagę zasługuje również doskonała zdolność wyłazów do tłumienia dźwięków dobiegających zza okna.

Wyłaz dachowy Velux doskonale współgra z trendami architektonicznymi. Okna osadzone są w profilach wykonanych z drewna sosnowego zabezpieczonego bezbarwnym lakierem lub technologii rdzenia drewnianego pokrytego poliuretanem. Wąskie profile subtelnie podkreślają przeszklenia, nadają wyłazowi lekkości i sprawiają, że na poddasze wpada maksymalna ilość promieni słonecznych.

Propozycje marki Velux – wyłaz i znacznie więcej

Okna wyłazowe pełnie swoich możliwości odkryją, kiedy wzbogacisz je o inne akcesoria marki Velux. Wyłaz można połączyć z manualnie obsługiwanymi roletami zaciemniającymi, podwójnie plisowanymi, dekoracyjnymi, plisowanymi, żaluzjami i moskitierami. Wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć praktyczne, ciepłe i bezpieczne poddasze znajdziesz na stronie Budujemyonline.pl. Wysokiej klasy produkty z logo Velux spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów szukających niezawodnych produktów w atrakcyjnej cenie. Okucia stalowe objęte są aż 15-letnią gwarancją, a szyby – nawet 20-letnią dla okien zamontowanych z zestawami izolacyjnymi BDX. Więcej informacji znajdziesz u naszych ekspertów, którzy z przyjemnością pomogą Ci znaleźć produkt dostosowany do Twoich potrzeb i konstrukcji dachu.

Bestsellery
Strona używa plików cookie. Szczegóły w polityce prywatności