VELUX App Control (KIG 300)

Index: KIG 300
Ocena:
Nr katalogowy: KIG 300
Producent: Velux
VELUX App Control KIG 300
VELUX App Control KIG 300
VELUX App Control KIG 300
Wysyłka
10 dni roboczych

405,00 złbrutto Cena katalogowa 509,99 zł
lub
zamów telefonicznie +48 668 033 847
Opis

VELUX App Control KIG 300 — zarządzaj produktami VELUX z dowolnego miejsca


Zyskaj pełną kontrolę nad swoim domem dzięki VELUX App Control. Otwieraj lub zamykaj okna dachowe, rolety i osłony zewnętrzne VELUX INTEGRA® z dowolnego miejsca i o dowolnej porze za pomocą smartfona lub sterowania głosem.

Udostępnij aplikację VELUX App Control pozostałym domownikom i miej pod ręką każde okno dachowe — zarówno w domu, jak i poza nim.

VELUX App Control zapewnia spokój ducha, umożliwiając sprawdzanie i zamykanie okien dachowych VELUX INTEGRA® z dowolnego miejsca — nawet po wyjściu z domu.

Dzięki VELUX App Control możesz sterować wszystkimi oknami dachowymi, roletami i osłonami zewnętrznymi VELUX INTEGRA®. Możesz kontrolować ilość światła dziennego i świeżego powietrza w domu za pomocą stuknięcia w telefon lub poleceń głosowych.

VELUX App Control standardowo oferuje opcję sterowania głosem i integrację z inteligentnym głośnikiem, dzięki czemu możesz opuścić rolety lub otworzyć okna dachowe, wydając polecenia głosowe. Działa z Apple Homekit i OK Google.


Rozpoczęcie korzystania z VELUX App Control jest bardzo proste.

W tym celu:

  1. Kup aplikację VELUX App Control (bramka łączy produkty VELUX INTEGRA® ze smartfonem przez sieć Wi-Fi).
  2. Pobierz aplikację VELUX App.
  3. Postępuj zgodnie z instrukcją instalacji w aplikacji.
  4. Przejmij kontrolę nad swoim domem
    W każdej chwili możesz rozszerzyć VELUX App Control do naszego kompleksowego rozwiązania do kontroli klimatu w pomieszczeniach — VELUX ACTIVE with NETATMO — aby automatycznie utrzymywać świeży i zdrowy klimat w domu. Rozszerzenie jest proste i wymaga jedynie czujnika klimatyzacji wnętrza VELUX ACTIVE.


Opinie
Oceń produkt
Zapytaj o produkt
Strona używa plików cookie. Szczegóły w polityce prywatności